Правоохоронна система України працює неефективно, тому що найбільш резонансні злочини досі не розкриті.
Про це в ефірі 5 каналу розповів екс-генпрокурор Святослав Піскун.
За його словами, серйозні справи у сфері українського політикуму спустили "на гальмах". Серед них вбивства Вадима Гетьмана, В'ячеслава Чорновола, Георгія Кірпи та Юрія Кравченка.
"З цих чотирьох людей треба двох викреслити точно, тому що ті два вбивства розкриті, що стосуються Гетьмана і Кірпи – там усе зрозуміло, засуджені вбивці. Що стосується Кравченка – є питання, які ще не розглянуті", - зазначив Піскун.
Екс-генпрокурор додав, що справа Чорновола була взагалі втрачена свого часу, більше того – це було зроблено навмисно.
Українцям готують комунальний переворот: позбавлять права голосу і навісять "ліві" борги
Гороскоп на сьогодні 3 квітня: конкуренція Левів, розчарування Терезів та ізоляція Водоліїв
На зміну дощам прийдуть морози: квітень готує українцям "шокову терапію"
Мінімум 5000 грн: пенсіонерам приготували солідні доплати, але отримають не всі
"А те що стосується справи Чорновола – була навмисно втрачена свого часу… Я знав В'ячеслава Максимовича, ми з ним спілкувалися не раз, не два, не три – була втрачена поступовість слідства", - додав він.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Святослав Піскун дуже жорстко відповів нардепу Сергію Лещенку за зауваження щодо його нерухомості в Європі.