Світлана Лобода висловила своє захоплення кавером на свою пісню "До біса любов". Сільські мешканці зняли відповідне відео на тлі колоритних пейзажів. Фрагментами відео артистка поділилася в особистому блозі.

Про це повідомляє "Viva".

На відео дівчина, сидячи на паркані корівника, виконує під акордеон пісню Світлани Лободи "До біса любов". Сіно, сарай і корови на задньому фоні - саме це й зробило відео успішним.

Читайте також: Бадоєв перетворив Лободу на фотомодель

Згодом, кавер на популярну пісню настільки сподобався користувачам, що всього за два тижні ролик набрав більше 21 тисячі переглядів.

Популярні новини зараз

Тарифи на воду формуватимуть по-новому: до яких платіжок готуватися

Критична ситуація зі зв'язком: українці ризикують втратити мережу

Мінус година сну: коли українці у 2026 році знову переводитимуть годинники і чому це ще не скасували

Українцям перерахують платіжки на комуналку за січень

Показати ще

Лобода також радо сприйняла таку інтерпретацію власної музики. Співачка захопилася подібним виконанням свого хіта й навіть поділилася фрагментом відео в своєму блозі. "Геніально! Хлопці, вийдіть на зв'язок! "- написала артистка.

Нагадаємо, нещодавно співачка Світлана Лобода опублікувала новий фотосет, який для неї підготував режисер Алан Бадоєв. Чорно-білою фотосесією вона поділилася на своїй сторінці в Instagram.