Якщо смартфонами з двома сім-картами вже нікого не здивуєш, то новинка південнокорейської корпорації Samsung зробить справжню революцію на ринку мобільних пристроїв.

Зараз триває розробка смартфона, що дозволить користувачеві одночасно працювати відразу в двох конкуруючих операційних системах - Windows і Android. Інформація про цікавий девайс була поширена виданням galaxyclub.nl, в розпорядженні у якого з'явилися інсайдерські дані.

Повідомляється, що в основі технології закладена функція Multi Window, реалізована в актуальних флагманських смартфонах Samsung. Multi Window дозволяє запускати кілька додатків одночасно, а в майбутньому, судячи з усього, дозволить одночасно запустити і різні операційні системи.

Читайте також: У Samsung придумали, як здешевити преміум-смартфони

Запускатися операційні системи Windows і Android будуть у різних вікнах. Їх розміри зможе задавати сам користувач. Також буде можливою передача файлів між цими ОС за допомогою системи розшарених папок.

Популярні новини зараз

Платіжки за світло зростуть: тарифи піднімуть у два етапи

Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат

Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень

В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою

Показати ще

Чи буде цей смартфон вироблятися серійно, поки що невідомо.

Нагадаємо, наступне покоління смартфона "Galaxy Note" від "Samsung" буде оснащено сканером зіниці ока