Відомий російський письменник Захар Прилєпін приїхав на Донбас і приєднався до терористичної "ДНР".
Як повідомляє "Комсомольська правда", Прилєпін вже навіть встиг зібрати власний батальйон спецназу і "дослужитися" до звання майора. За останні два роки він зарекомендував себе як відмінний радник ватажка бойовиків Захарченка.
Читайте також: Маразм міцнішав: бойовики "ДНР" зняли новорічну короткометражку
"Київ - російське місто. Наша справа - маленька. Нагорі вирішать. Але я гадаю, що таких помилок, які були з Януковичем, бути не повинно. Вони прекрасно усвідомлюють, що посадити якогось умовного Сидорова, Тимошенко і Медведчука, про все з ним домовитися, а через навіть не чотири роки, а через місяць він здійснить повне перезавантаження, і знову почнеться те ж саме. Я думаю, що у них вистачить розуму такі речі більше не робити. Вся Україна - мета. Жодної іншої мети бути не може", - заявив Прилєпін, а пропагандистські ЗМІ активно поширюють повідомлення як правду чистої води.
Чомусь Прилєпін вирішив порівняти нинішню ситуацію з Другою світовою війною і відхреститися від звання письменника: тут він - офіцер.
В українських школах продовжили зимові канікули: де діти відпочиватимуть довше
Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
У соціальних мережах бурхливо реагують на провокацію і абсурдність його заяв зокрема і діяльності в цілому.
Раніше інформаційний портал "Знай.ua" публікував топ фейкових "творів" російської пропаганди.