Сирійський журналіст опублікував лист, де розповів про істинні мотиви російської армії.
"Зуир аль-Шималь запевняє, що Путіна цікавлять економічні та пропагандистські ідеї, а не боротьба з тероризмом", - повідомляє сайт replyua.net.
Російська армія увійшла в Сирію під прикриттям боротьби з тероризмом, проте насправді Кремль реалізує власні економічні потреби за рахунок іншої держави.
"Путінська армія воює не з терористами, а з тими, хто намагається повалити диктаторський режим", - написав журналіст.
Також він розповів про активну російську пропаганду серед місцевого населення.
Блокують всі картки – від пенсійної до зарплатної: боржників за комуналку позбавляють шансу на виживання
За комунальні борги урізатимуть пенсії: скільки грошей можна втратити
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Зі слів аль-Шималя, у Сирію завезли значну кількість вчителів з РФ, що вчать дітей російської мови.
Також в сирійських містах масово з'являється радянська символіка, у державних спорудах розвішують спільні портрети Володимира Путіна та Башара Асада.
"Путін знищує інфраструктуру Сирії, щоб потім заробляти на цьому", - зауважив у своєму листі аль-Шималь.
Як писав інформаційний портал "Знай.ua", стало відомо місце Росії в рейтингу авторитарних режимів.