Стабільна тенденція до покращення макроекономічних показників та умов роботи фінансового сектору в Україні сприятиме збереженню помірних коливань курсу гривні.
Про це сказано в матеріалах засідання Ради фінансової стабільності.
Читайте також: Реформи в дії: Нацбанк закупив гру "Мафія" та розвивальні іграшки
Нараду провела керівник Національного банку України Валерія Гонтарева разом з міністром фінансів Олександром Данилюком.
Зазначається, що курс гривні стабілізувався після періоду підвищених коливань в грудні-січні.
МОН міняє правила вступу до вузів
ПФУ висунув вимоги до пенсіонерів: за ігнорування зупинять виплати
ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати
Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення
Також учасники наради звернули увагу на прискорення темпів економічного зростання.
Водночас спеціалісти констатували появу додаткових інфляційних ризиків, у зв'язку з чим прогноз зміни індексу споживчих цін НБУ на рівні 9,1% на кінець 2017 року перебуває ближче до верхньої межі цільового діапазону 8% +/- 2 процентних пункти.
При цьому податкова політика лишається стриманою, а дефіцит бюджету не виходить за передбачені межі.
Як писав раніше інформаційний портал "Знай.ua", через підвищення розміру мінімальної зарплатні близько 630 тисяч українців можуть залишитися без роботи.