Китайські вчені заявили, що продукти, багаті магнієм, скорочують загрозу розвитку цукрового діабету, інсульту та ішемічної хвороби серця.
Про це повідомив портал "Новости Ю".
Читайте також: Які продукти рятують від онкології
Медики провели дослідження, в яких брали участь понад мільйон волонтерів. Аналітики дізналися, що ті люди, які їдять продукти з високим вмістом магнію, на 26% менше хворіють на діабет другого типу. Крім того, вони на 12% менше ризикують отримати інсульт, а на 10% - ішемічну хворобу серця.
"Щодня раціон харчування людини повинен включати в себе від 0,5 до 0,75 грама зазначеного елемента. Магній міститься в таких продуктах, як горіхи, цільні злаки, морська капуста, овочі, а також спеції", - йдеться в повідомленні.
ПФУ роками наживався на пенсіонерах: суд поклав край вибірковій індексації – кого стосується
Українських водіїв чекає низка нововведень з 1 березня: що зміниться
ТЦК починають полювання за літніми українцями: кого шукатимуть насамперед
Виплата пенсії по-новому: що треба знати пенсіонерам
Як раніше повідомляв портал "Знай.ua", вчені розповіли, що часте вживання кофеїну може привести до страшних наслідків.