Протест проти положення Цивільного кодексу, яке зобов'язує батьків фінансово утримувати своїх повнолітніх безробітних дітей, підтримали іспанські суди.

У Іспанії дуже поширена практика, коли повнолітні діти живуть разом з батьками. Сьогодні 80% жителів країни віком до 30 років сидять на шиї у батьків, пише Gazeta з посиланням на The Independent.

При цьому молодь не прагне працювати чи навчатися, але й не має права на державну грошову допомогу по безробіттю. За законами країни, для його отримання потрібно мати стаж роботи мінімум шість місяців.

Саме тому увесь тягар по утриманню "переростків" лягає на плечі їх батьків. Сприяла поширенню цього явища, на думку президента Асоціації сімейних адвокатів Марії Долорес Лозано, й економічна криза. Вона призвела до збільшення числа дітей-паразитів, які щасливі жити за рахунок батьків.

Читать також: Найбільше працюють в Німеччині, найменше - в Греції

Популярні новини зараз

В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам

Юність стукає у двері? Оновлені мотоцикли "Ява" знову продаються в Україні, одразу 6 моделей

Друг президента Зеленського Жека Кошовий зізнався, як "виживає" на 2 тисячі баксів у місяць

Слідкуйте уважно, або переплатите багато грошей: українців попередили про комуналку у травні

Показати ще

З цього приводу саме батьки починають говорити про захист власних інтересів та йдуть до суду, якщо їх діти не думають якось працевлаштовуватися чи бодай якось допомагати їм. Нещодавно в Понтеведрі рішенням суду чоловікові дозволили не оплачувати утримання 24-річного сина, який за сім років отримав усього 40 днів робочого стажу.

Повідомляється, що Іспанія посідає друге місце за рівнем безробіття серед молоді в Європі, поступаючись лише Греції.