Україна втратить майже 3,5 мільярда доларів через торгову блокаду окупованих районів Донбасу.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман в ефірі телеканалу "Інтер". Він зазначив, що блокада може стати причиною звільнень в галузі гірничої металургії. Роботу можуть втратити близько 75 тисяч працівників заводів і підприємств.

Прем'єр пояснив, що в країні стрімко зменшуються запаси антрацитного вугілля, який отримували з Донбасу, а для заміщення його імпортною сировиною потрібен тривалий час.

Гройсман заявив, що блокада окупованих територій грає на руку Росії.

"Йдеться про те, що наше вугілля, українське, який закуповувалось за гривні, і з якого сплачувались податки Україні, треба заборонити, а купувати в Росії. Це диверсія проти нашої держави ", - наголосив Гройсман.

Популярні новини зараз

Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати

Гороскоп на сьогодні 14 січня: неприємні новини Тельців, занепокоєння Терезів і тягар Козерогів

Доведеться виживати без пенсії: ПФУ зупинить виплати низці громадян

Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, прем'єр Володимир Гройсман заявив, що в Україні може початися низка масових звільнень, оскільки виробничими потужностями підприємств загрожує зупинка через блокаду Донбасу.