Український журналіст Олександр Дубінський повідомив, що глава НБУ Валерія Гонтарева в кінці минулого року провела робочу зустріч з главою державного Внешэкономбанка РФ - Сергієм Горьковим.
Про зустріч Дубинський написав на своїй сторінці в Facebook.
За його словами, вона була присвячена бажанням росіян продати український банк, який є в їх власності. Також відомо, що головою наглядової ради російської установи є сам прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв.
"За моїми даними, їхня зустріч відбулася в кінці минулого року і була пов'язана з намірами ВЕБ, головою наглядової ради якого виступає Дмитро Медведєв, продати український банк (за деякими даними - Валерію Хорошковському)", - зазначив журналіст.
Читайте також: Реформи в дії: Нацбанк закупив гру "Мафія" та розвивальні іграшки
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління
Гороскоп на сьогодні 15 січня: жертва Близнюків, витрати Дів та випробування Стрільців
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Більш того, сам Горьков, який представляв Росію на цих переговорах, є колишнім працівником російських спецслужб і має ряд державних нагород.
"Горьков - не просто підлеглий глави уряду Кремля, а й ФСБшники. У 1994 р він закінчив Академію Федеральної служби безпеки Російської Федерації, нагороджений орденами", - зазначив Дубинський.
Крім того журналіст припустив, що сама Гонтарева виконує тільки чиїсь накази коли зустрічається з російською стороною, незважаючи на війну і загострення бойових дій в останній час.
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Гонтарева спрогнозувала вигідний продаж ПриватБанку.