Вівсяна каша, в якої низький глікемічний індекс, повільно розщеплюється організмом, повільно перетравлюється. Енергія надходить в клітини поступово, тому ви довго відчуваєте енергетичний підйом, повідомляє my.goodhouse.

Сніданок повинен бути поживним і калорійним - близько 300 калорій, але невеликим - не більше 200 грамів їжі і чашка кави або чаю.

Після сну бажано випивати склянку води.

Ні в якому разі не пропускайте прийоми їжі.

Перед вечірніми тренуваннями потрібно подумати про те, щоб "нагодувати" організм білком, адже на тренуванні будуть працювати ваші м'язи, для яких він необхідний. Ваші м'язи не повинні згоряти, а для цього їх потрібно підтримати.

Популярні новини зараз

Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею

ПриватБанк звернувся до власників пенсійних карток: як уникнути затримок із виплатами

Відмова може бути вигідною: українцям пояснили переваги

Екс-командир звернувся до тих, хто шукає багатодітних дружин та бабусь як "страховку": "Є ще один варіант..."

Показати ще

Джерела білка - куряче м'ясо, біла морська і червона риба (відварна, печена, на пару; головне - щоб не смажена і не копчена), яйця, пісна яловичина, індичка, кролик. Ці продукти, приготовлені без солі, необхідні в раціоні тих, хто займається фітнесом.

Читайте також: Австралійська "королева фітнесу" померла уві сні

Після тренування з'їжте щось легке, але поживне - салат зі свіжих овочів, огірків і помідорів. Також це може бути гарбуз, яблука. Відмінний варіант для перекусу: запечені яблуко і груша, посипані корицею.

Корисні також каші. А ось горіхи і сухофрукти - занадто калорійні продукти для прийому їжі в другій половині дня. Важливо не захоплюватися і вибрати щось одне: або кілька ложок каші, або 200 г салату, або 250 г запечених фруктів, або сир з корицею.

Як раніше повідомляв Знай.ua, стало відомо, чому краще не їсти після шостої.