У Бразилії раптово перервали футбольний матч між клубами "Кампіненсе" і "Трезе". Поєдинок проходив в рамках чемпіонату штату Параїба. Причина зупинки - рій диких бджіл.

У першому таймі за рахунку 0:0 гра припинилася на пару хвилин. На стадіон завітали дикі бджоли, після чого арбітр Гільєрме Майа і всі футболісти впали на землю.

Залягти на землю - це один із способів врятуватися від укусів цих комах. У Бразилії про це знають зі шкільних років, адже напади розлючених бджіл на людей - явище нерідке в цій країні. Щороку там від укусів диких бджіл гинуть 50 чоловік. Відзначимо, що через деякий час бджоли відлетіли і матч продовжився.

Нагадаємо, нещодавно один з футбольних матчів в Бразилії зірвав пес, що вибіг на поле. Під час гри між командами "Оесте" і "Капіваріано" в рамках чемпіонату штату Пауліста дворовий пес раптово вибіг на футбольне поле. Собака спочатку злякався, а потім почав загравати і бешкетувати з гравцями, поки один з футболістів команди "Капіваріано" не взяв кудлатого фаната футболу на руки і не виніс за межі поля.