Під час позачергової сесії Миколаївської обласної ради відбулася перепалка між депутатами і учасниками антитерористичної операції.

Бійці вимагали від чиновників виділити їм 200 тисяч на проект "Бізнес інкубатор", повідомляють місцеві ЗМІ.

Також учасників АТО обурили слова депутатів від Опозиційного блоку на їхню адресу на минулій сесії: "Учасник АТО - не професія", "Занадто багато говорять про учасників АТО", "Чому гроші виділяти на конкретну громадську організацію?".

Сьогодні представник громадської організації Ілля Шполянський зажадав від одного з депутатів перепросити голову облради Вікторію Москаленко, якій минулого разу той погрожував "відрізати язика".

"Те, що я озвучив, - це найбільш м'яке висловлювання на адресу керівництва облради", - відповів бійцеві депутат.

Популярні новини зараз

Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс

Рф готує потужний удар по Україні: експерт попередив про небезпеку

Пенсії, соцвиплати та субсидія: яку допомогу можна отримати у 2026 році

Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки

Показати ще

Учасники АТО, які очікували перепрошень, почали оточувати депутатів від Опоблоку, що призвело до бійки в залі. Депутати зажадали викликати поліцію й почали спішно залишати залу засідання, забравши з собою картки для голосування.

Як повідомляв "Знай.ua", кандидати в депутати грузинського парламенту побилися в прямому ефірі політичного ток-шоу.