Україна повинна чітко сформулювати свої пропозиції Вашингтону, а не завалювати Білий дім проблемами.
Про це сказала в інтерв'ю "Апостроф" народний депутат, член комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Оксана Продан.
Такі висновки вона зробили після недавніх зустрічей українських та американських представників.
"Ми повинні сформувати чіткі партнерські пропозиції про те, як нам далі рухатися по ключових напрямах - ключовим і для Києва, і для Вашингтона ... Ті зустрічі, які відбулися, свідчать про те, що Україна цікава США. Нова команда в Вашингтоні налаштована працювати з Україною, але для цього наша країна повинна робити відповідні кроки", - сказала Продан.
Читайте також: Сім козирів України від протистояння Росії із США
Стосується всіх, хто отримує пенсію через "Ощадбанк": до виплати нарахують бонус
ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Депутат зазначила, що Україна повинна стати партнером, а не постійно просити.
Раніше "Знай.ua" повідомляв, що український політик і екс-глава Одеської області Міхеїл Саакашвілі заявив, що у України сильно похитнулися позиції серед представників влади США.