У Києві планують створити "укріплений" патруль поліції для підтримки громадського порядку.

Про це сьогодні в ході брифінгу заявила глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе, передає ЛІГА.net.

"Сподіваюся, що зараз новий набір пройде нормально. Ми відбираємо десь близько 1400 поліцейських", - сказала вона.

За словами Деканоїдзе, на сьогоднішній день нестача поліцейських відзначається не тільки в Києві, а й в Одесі, Запоріжжі, Харкові та Львові.

"Найголовніше, ми в Києві зробимо спеціальний укріплений патруль, який буде підтримувати громадський порядок", - додала глава Нацполіціі.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Українцям блокують картки для соцвиплат: хто у зоні ризику

Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються

Показати ще

Сьогодні глава Національної поліції Хатія Деканоїдзе заявила, що близько 5200 поліцейських провалили атестацію, з них 26% - представники вищого керівного складу.

Як повідомляв "Знай.ua", Деканоїдзе визнала, що в українських судах можна відкупитись від всього.