На Дніпропетровщині чоловік висадив плантацію коноплі та запевняв правоохоронців, що незаконні рослини йому потрібні для лікування.
Про це повідомляє Національна поліція Дніпропетровщини.
Поліція отримала анонімне повідомлення про вирощування коноплі в смт. Широке. При затриманні в чоловіка виявили 400 грамів перетертої наркотичної речовини, які затриманий, за його словами, не збирався продавати.
"Він повідомив, що коноплю він виростив неподалік одного з сіл Широківського району та показав місце. Чоловік пояснив, що вживає наркотики протягом 3-х років та вирощує коноплю для вживання й лікування", - повідомили в поліції.
Читайте також: Коханець зберігав у будинку майбутнього тестя арсенал зброї
Україну охопив новий спалах страшної хвороби
Маєте готуватись самі: україням порадили дбати про світло і тепло
Старшокласникам готують зміни: після 9-го класу поставлять перед вибором
Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці
Повідомляється, що чоловік здійснював догляд за "плантацією".
"З березня поточного року він посадив дві склянки насіння коноплі на віддаленій ділянці землі біля водойми та в подальшому займався їх вирощуванням та доглядом. Чоловік культивував рослини - поливав та підв'язував їх. Вилучені речовини та рослини направлено на експертизу", - додали правоохоронці.