За неофіційними даними,у Чернівцях секс-бізнесом займаються від 700 до 1000 жінок.

Детально про це пише спеціально для "Громадського радіо" Н.Вірна.

"Кількість працівниць секс-бізнесу в Чернівцях тримається на одному рівні протягом останніх років, розповів начальник відділу боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області Іон Шалар. Приблизно на одному рівні залишається і кількість складених протоколів про адмінправопорушення. Згідно чинного законодавства особи, які надають сексуальні послуги за винагороду, притягуються до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу", - зазначає вона.

Читайте також: Подружжя судді та митника списали декларацію один в одного

Штраф за надання секс-послуг визначається комісією при місцевій раді,а звідництво та сутенерство, торгівля людьми є кримінальними злочинами.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Слід відзначити, що в Чернівцях частина працівниць секс-бізнесу мають медичні книжки.

"Вони, відсотків 90%, дивляться за своїм здоров'ям, одна з перших в проекті по всій Україні, я ввела їм санітарні книги. Тобто вони знають, що їм потрібно пройти обстеження. Окрім того, санітарна книга тимчасово може навіть замінити їм паспорт. Адже у багатьох немає документів", — говорить представник благодійного фонду, який допомагає дівчатам.

Перші законопроекти про легалізацію проституції були зареєстровані ще в 2009 році. Тоді ж у Києві була зареєстрована організація Ліга Легалайф з захисту прав секс-працівників та адвокації узаконення секс-бізнесу. За словами соціального працівника, потрібно вирішити кілька принципових питань: як вказувати послугу, як вираховуватиметься середньомісячний заробіток, як визначити кількість клієнтів, хто буде вести їх облік.

Нагадаємо, що у вересні 2015 року у Верховній Раді України нардепом Андрієм Немировським було зареєстровано досить революційний законопроект про регулювання проституції та діяльності секс-закладів. Наразі в парламенті немає зареєстрованих законопроектів щодо легалізації проституції. Секс-бізнес надалі нелегальний, а працівники знаходяться поза законом та без захисту.