Антикорупційний прокурор Назар Холодницький в інтерв'ю "Українській правді" розповів про особисте життя. Зокрема, про свою самотність і те, що в його будинку нікому прибрати.
"Сьогодні я збирався на роботу і зрозумів, що на меблях вже щільний шар пилу. Я прибираю все сам. І нічого такого тут не бачу. Живу звичайним життям звичайного холостяка", - поділився прокурор.
Також Холодницький висловив нові побоювання, пов'язані з відповідальною посадою. Він вважає, що хтось із корупціонерів підішле йому дівчину-модель. Проте прокурор заявив, що готовий до таких провокацій.
"Значить будемо фільтрувати такі "подарунки", - підкреслив він.
Назар Холодницький додав, що вже замислюється над зміною статусу холостяка.
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
Читайте також: Холодницький з'ясує, звідки у співробітників прокуратури дорогі автомобілі
Зазначимо, що новий антикорупційний прокурор і кандидат юридичних наук родом зі Львова.
Нагадаємо, наприкінці листопада Назар Холодницький був призначений антикорупційним прокурором. Його першим заступником став "кіборг" Максим Грищук. Він захищав Донецький аеропорт у складі 81-ї окремої аеромобільної бригади.