Вчора ввечері британська співачка Адель подарувала мешканцям Парижу сольний концерт, але перервала його заради іншої грандіозної події для французів. У той самий час у Сен-Дені місцева збірна грала матч-відкриття Євро-2016.

Володарка Гремі на кілька хвилин зупинила спів, щоб подивитись фрагменти матчу Франція-Румунія. Картинка зі стадіону "Стад де Франс" з'явилась на великому екрані концертного залу. Адель побажала успіхів французькій команді та подарувала їй пісню Allez les Bleus.

Із підтримкою Адель французька збірна здобула першу перемогу на турнірі. У напруженому матчі команда Дешама перемогла Румунію. Голи забили Олів'є Жиру та Дімітрі Пає.

Рідна країна Адель - Англія розпочинає свій виступ на Євро-2016 сьогодні ввечері. Суперником "Трьох левів" стане збірна Росії.

Читайте також: Євро-2016 відкрили піснею "Путін-ла-ла-ла"

Популярні новини зараз

Штрафи за оренду житла: до чого готуватись

Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок

За порожню квартиру можна не платити: як зменшити "комуналку"

Квартири більше не цікавлять: українці масово відмовляються від покупки

Показати ще

Збірна України зіграє перший матч на Чемпіонаті Європи завтра. Команда Фоменка поміряється силами з чемпіонами світу - Німеччиною.