31 січня в Дарницькому районі Києва невідома група людей на очах у перехожих заштовхала чоловіка до автотранспорту, а потім зникла в невідомому напрямку. Про це повідомляє "Обозреватель".

Згідно з інформацією, інцидент стався близько 14.20 недалеко від станції метро "Харківська".

Кілька людей у масках біля будинку на проспекті Бажана, 3г, схопили чоловіка і, посадивши його до темного мікроавтобуса, зникли.

Перед цим нападники зробили кілька пострілів. За даними джерела, викрадений займається бізнесом по обміну валют.

Нагадаємо, в Одесі поліція затримала чоловіка, який більше доби знущався над таксистом за те, що той нібито не виконав його замовлення.

Популярні новини зараз

Відбирають телефони та "пакують" у бусики: нардеп зізнався, чи отримують ТЦК укази "зверху"

ТЦК будуть безсилі: юрист пояснив, кого не мають право затримувати на блокпостах

Перевірятимуть усіх - і людей, і автомобілі: СБУ розгорнула масштабні перевірки

Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС

Показати ще

Крім того, в Оболонському районі Києва п'ятеро чоловіків напали на місцевого жителя біля зупинки громадського транспорту і насильно посадили до мікроавтобусу.

Дивіться сюжет про викрадення

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.uа", ФСБ якось заволоділа Лабораторією Касперського.