У Києві в Пуща-Водиці невідомі спиляли і вивезли 300-літні дуби.
Про це повідомляє працівник Святошинського лісопаркового господарства Олександр Соколенко в Facebook.
Пізніше працівники лісової охорони Святошинського лісопаркового господарства виявили факт зрубу і вивезення зазначених вище дерев.
Ймовірно, крадіжка була здійснена в нічний час, так як свідки цього злочину поки не встановлені.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Святошинське лісопаркове господарство спрямувало звернення в органи поліції для встановлення осіб зловмисників та притягнення їх до відповідальності.
Також наголошується, що на даний момент розглядається технічна і фінансова можливість цілодобового моніторингу і контролю балансових територій.
Як повідомляв портал "Знай.uа", масова вирубка дерев в Україні істотно загрожує розвитку лісового господарства. Щоб врятувати насадження і розвивати галузь найближчим часом відкриють відразу кілька проектів. Відповідна інформація оприлюднило Державне агентство лісових ресурсів України.
Також Верховна рада готова розглянути новий закон. Нова ініціатива зареєстрована в українському парламенті і вона пропонує переглянути звичний погляд на процес похорону. Так, в документі пропонується відмовитися від використання могил і кладовищ як таких, а замість неї - підготувати спеціальну биопочву, яка розкладається протягом п'яти років і не завдає шкоди навколишньому середовищу. Такі биозахоронения в спеціальних парках не припускають звичних надгробків. Тільки табличка з ім'ям померлого, датами народження і смерті. У світі це вже стало трендом. Італійські дизайнери пропонують ховати людей в спеціальних еко-капсулах, в яких прах людини служить добривом для дерева.