У Києві 55-річна жінка випала з вікна багатоповерхового житлового будинку.
Про це інформує "Обозреватель".
Трагедія трапилася на проспекті Перемоги, 148/1 Святошинського району – мешканка впала з восьмого поверху. Жінку, яка лежала поруч з будинком, виявили перехожі і викликали швидку.
Прибулі на місце події медики лише констатували смерть, оскільки травми, отримані при падінні, виявилися смертельними.
За однією з версій, жінка скоїла самогубство, проте остаточну причину пригоди встановить слідство.
Відразу у 9 областях пенсіонерам виплатять по 3 тис грн: хто саме отримав право на допомогу
Вашу квартиру оподаткують по-новому: скільки змусять платити за власне житло
Замість притулку – депортація: українцям у Чехії зачиняють двері
Допомога на поховання пенсіонера: розмір виплат у 2025 році
Разом з тим, у вересні 2012 року з даху цього будинку хотів викинутися місцевий житель, який до цього розійшовся з дружиною. Чоловік 10 годин просидів на вентиляційному коробі, перш ніж рятувальникам все-таки вдалося умовити його не стрибати.
Нагадаємо, причиною самогубства відомого російського телеведучого Бориса Ноткіна послужило смертельне захворювання.
Як стало відомо, Ноткін дізнався про рак мозку вже на четвертій стадії хвороби. Нещодавно, він повідомив своїм близьким, що хоче придбати зброю для самооборони, і отримав ліцензію.
Разом із дружиною телеведучий придбав рушницю, з якої надалі і застрелився.
Дивіться сюжет про суїцид
Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", у Криму спантеличені загадковою смертю ставленика Кремля.