У Києві випав перший сніг. Він прийшов на зміну ранковий дощ. Користувачі соцмереж активно діляться відео і фото снігу в столиці.
Сніг з дощем вже спостерігають протягом декількох і схоже він і не думає припинятися. Про опади пишуть жителі центру столиці і спальних районів. Припорошило снігом і населені пункти Київської області.
Через плюсову температуру сніг відразу тане, опустившись на землю, але великі порошинки добре помітні в повітрі.
Рф посилить наступ у 2026 році: названі міста, які стануть "мішенню" для ворога
ПФУ затягує з ідентифікацією: мільйони людей ризикують лишитися без пенсій
"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців
Пенсії оновлять з урахуванням стажу: хто може розраховувати на підвищення
На 12 листопада синоптики прогнозували потепління по всій території України. Температура повітря протягом дня складе 6-13 градусів вище нуля. Вночі очікується 2-7 градусів тепла. У більшості областей пройдуть невеликі дощі.
Уже з 14 листопада в країну прийде суттєве похолодання, яке почнеться із заходу і півночі України. Стовпчики термометрів вночі опустяться нижче нуля.
Раніше сніг випав у Львові. Товщина снігового покриву не значне і він вже починає танути через плюсову температуру.
Перший сніг в Україні випав традиційно в Карпатах вже в жовтні. Висота сніжного покриву досягала декількох сантиметрів.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, синоптики оголосили для Закарпаття на 12 листопада штормове попередження через погіршення погодних умов.