

Інцидент стався через те, що першим відвідувачам дарували сертифікати та дисконтні купони. У зв'язку з цим до входу було не проштовхнутися - почалася справжня тиснява.


Ніч напередодні відкриття деякі фанати бренду провели на підлозі торгового центру.
ТЦК по новому шукатимуть ухилянтів: де вручать повістку
Українці звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки
У ТЦК визнали, що не мають права затримувати людей: українці зреагували миттєво
Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають
У мережі з іронією поставилися до величезної черги біля ТЦ, в якому відкрилася філія. "Дикуни!", "Що це за голодуючі бунтують?" - сміються користувачі.
Він зазначив, що в продуктовому магазині ЕКОМАРКЕТ за адресою пр. Героїв Сталінграду 14г покупець починає відчувати неприємний запах "підвальній вогкості, з нотками тухлятини і ще чогось незрозуміло-кислого".
На дворі йде 2018 рік, кожна сфера послуг будь це ресторан, фітнес клуб, кінотеатр або магазин прагнуть до підвищення якості, для залучення лояльних клієнтів, які будуть повертатися знову і знову. Але є в цьому правилі і виключення. Представляю Вам продуктовий магазин " ЕКО маркет за адресою пр. Героїв Сталінграду 14г. Сказати, що там повний пі***ц, це не сказати нічого. Увійшовши в магазин розташований в самому центрі Оболонської набережної, кожен покупець починає відчувати неприємний запах підвальної вогкості, з нотками тухлятини і ще чогось незрозуміло-кислого.