У Києві біля станції метро КПІ, де не так давно з бійками і протестами зносили ненависні МАФи, знову почали їх ставити.

Як повідомляє портал Рoliteka, нові ларьки все ж відрізняються від попередніх: немає тієї різнобарвності, яка плює в обличчя міській архітектурі. Чиновники поспішили відзначити, що ці МАФи стоять тимчасово, та й у власників всі дозволи та інші необхідні документи є.

Знесені в Києві МАФи знову повертаються


Заступник глави Департаменту благоустрою Тарас Панчій поспішає заспокоїти киян:

"Тепер в Києві всі МАФи будуть одного архетипу, з кольоровою смугою, в залежності від функціонального призначення. Власники всіх уже встановлених МАФів, навіть законних, зобов'язані будуть протягом шести місяців їх замінити на МАФи до затвердженого дизайном".

Популярні новини зараз

Виплатять майже 2 400 гривень: які 5 доплат можуть отримати пенсіонери

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Показати ще

Знесені в Києві МАФи знову повертаються


Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що в столичних МАФах заборонили продавати алкоголь, причому не тільки в нічний час.