В Африці хоробра зебра форсувала річку, щоб врятуватись від крокодила, але на іншому березі на неї вже чекали леви.
Очікувано, травоядна тварина стала здобиччю хижаків.
Відповідне відео зняли під час сафарі на повітряних кулях у Кенії, а Національному Парку Масай Мара.
Спочатку на зебру напав крокодил, але їй дивом вдалось врятуватись – для цього зебра перейшла цілу ріку. От тільки врятувавшись від алігатора, вона загнала себе буквально в лапи кільком левам.
Відеоператор спочатку захоплюється фантастичною втечею зебри, але швидко помічає левів. "О мій боже, ми тільки що стали свідками вбивства у прямому ефірі", коментує він.
Гороскоп на сьогодні 13 січня: хаос Близнюків, жертви Левів та очікування Стрільців
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Як повідомляв портал "Знай.uа", в Індії, щоб затримати небезпечного слона, який вбив 9 людей, провели цілу спецоперацію з допомогою чотирьох спеціально тренованих тварин. 40-річного слона виявили на пасовиську поруч з річкою в заповіднику Атлападі, штат Керала. Спроба спіймати звіра тривала 6 годин.