Мало хто знає, але свого часу на тілі Олега Винника, якого вже зовсім скоро колеги та друзі вітатимуть із 45-річчям, було особливе татуювання. Присвячене воно було коханій жінці, але з часом почуття згасли, довелося зводити малюнок.

Невдале татуювання та плани на майбутнє

Музикант не приховував, що процедура видалення малюнку була дуже болісною – випалював у прямому сенсі слова "по живому". Але так, як стосункам прийшов кінець, то й у татуюванні сенсу вже не було ніякого.

На зауваження про репутацію Казанови співак розсміявся: називає це плітками, і не надто охоче згадує про період нещасливого кохання.

"Було колись, це була моя перша любов, вона і не знає про це до сих пір. А потім я зрозумів, що вона мене не любить, не розуміє взагалі, що я її люблю – і я тоді випалив цю татуху. І все. Я зав’язав із цим", - додав Винник.

Популярні новини зараз

Артем Пивоваров зізнався, що різав людей перед тим, як стати улюбленцем публіки: "Людина знаходилась на столі"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Наймолодшому - 23, найстаршому - 51 рік: історії та обличчя героїв АТО, яких Україна втратила у січні

Знову закохана? Злата Огнєвіч під боком у колишнього Ані Лорак Мурата розцвіла з букетом троянд

Показати ще

Зараз же весь вільний час він присвячує музиці та спорту, аби постійно підтримувати гарну фізичну форму. Судячи з усього, вдається – на своїй 45 він точно не виглядає. Втім, роздягатися за першої-ліпшої можливості на корпоративах не готовий, навіть за великі гроші, сто разів подумає – принаймні, так стверджує сам.

Дивіться: Олег Винник, "Як жити без тебе"

Нагадаємо, феномен Винника пояснили в оригінальний спосіб. Як повідомляв Знай.ua, Олег Винник 31 липня святкуватиме своє 45-річчя. Також Знай.ua писав, Винник зізнався в непереборній залежності.