В Чорне море увійшов десантний корабель ВМФ США "Carson City" (T-EPF-7). Про це повідомляє Український мілітарний портал.

Відомо, що це судно є першим з типу JHSV, яке пройшло Босфор і увійшло в Чорне море. Кораблі цього класу є багатоцільовими. Вони призначені для роботи в фарватерах і мілководних портах, можуть здійснювати перекидання військ, техніки, вантажів, реалізовувати гуманітарні місії.

Повідомляється, що на борту одного такого корабля можливо розмістити батальйон піхоти, або ж інші підрозділи середнього розміру включно з бойовою технікою типу танків м-1 "Абрамс".

Головним судном серії є USNS "Spearhead", який був введений до складу американського флоту в кінці 2012 року.

Популярні новини зараз

"Йо**на ти в рот": п'яні ТЦК-кашники силоміць "упакували" волонтера і з кулаками накинулися на жінок

Діставайте велосипеди: перевізники готуються підняти ціни на проїзд відразу на третину

Перші 84 дні безкоштовно, потім – 25 гривень: Lifecell запровадив нову послугу задешево

Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи

Показати ще

Довжина кораблів класу становить 103 метри, а ширина 28.5 метрів. Судно може долати 1200 миль, а також приймати і розміщувати в ангарі вертоліт SH-60 Seahawk.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", 15 серпня, з 7:00 до 20:00 Чорноморський флот Росії оголосив закритим для судноплавства район у північно-західній частині Чорного моря від мису Тарханкут до дельти Дунаю.

Згідно з інформацією ресурсу з моніторингу руху цивільних суден ShippingExplorer в Чорному морі в цьому районі знаходяться декілька цивільних суден, які опустили якір.

Нагадаємо, США мають намір збільшити вдвічі контингент морських піхотинців в Норвегії і перекидають його ближче до кордону Росії.

Зокрема, плани по збільшенню числа морських піхотинців в Норвегії з 330 до 700 і переміщення деяких з них ближче до російського кордону викликали різку реакцію з боку Москви, назвала ці дії "явно недружніми".

Відзначимо, в Чорне море для проведення операцій з безпеки на водних просторах України увійшов есмінець військово-морських сил США "Carney" (DDG 64).

За даними офіційного ресурсу 6-го флоту ВМС США, основна мета прибуття - взаємодія з союзниками і партнерами країни в чорноморському регіоні регіоні.

Таким чином, зазначає американське військове командування? США демонструють свою "незмінну прихильність до держав-партнерів.