Українські обленерго найближчим часом почнуть відшкодовувати громадянам гроші за відсутність світла.
Про це повідомляє ubr.ua.
Для того, щоб отримати відшкодування фізичним і юридичним особам слід дотримуватися двох положень: позбутися боргів і своєчасно оплачувати рахунки. Така процедура - питання, що обтяжує виключно енергопостачальника. Якщо умови не виконуються - сплачується двократна сума вартості енергетичних послуг, які не надавалися користувачам.
Більшість українців не вирішують ці суперечки через суд. Виняток - приватні будинки, де сума оплати за даний вид комунальних послуг становить більше кількох тисяч гривень. Більш того, часом можна втратити цінні предмети, наприклад, пральну машину, холодильник або котел через перебої з поставками. Як відомо, не кожен користувач електрикою зможе з легкістю придбати для себе нову техніку.
Пенсіонерів змусять повернути частину виплат державі
"Допекли за 4 години": українці, які оплатили послуги "Київстар", залишаються без зв'язку
Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Після оформлення претензії, почекайте компенсації. Якщо її не буде, зверніться до суду. Але найчастіше, відшкодування вдається отримати тільки після судової "тяганини".
Підприємствам радять готуватися до таких позовів: озброїтися контрактом з контрагентом на поставку продукції, правильно прорахувати поточні поставки, і отримати реакцію партнера - щоб той надіслав письмову претензію про вчасно непоставлену продукцію, розірвав угоду і виставив солідну суму неустойки.
Більше того, суд досить по - різному реагує на позови, що стосуються відшкодування коштів за надану або неналежно надану послугу. В основному, розгляд справ затягується, а результат, звичайно, не такий втішний. Судді намагаються не призначати до оплати відшкодування великі суми коштів. Причина - економічна криза і неблагополучне становище державних підприємств.
Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", електрика стане недоступною для українців.