Волонтери фонду "Повернись живим" створили мобільний додаток Wake App in Peace, який є досить незвичайним будильником.
Автор ідеї Артем Карелін розповів, що щоразу, коли власник смартфону вирішить поставити паузу на будильнику, додаток пропонуватиме переказ коштів на потреби українських бійців.
"Ви можете продовжувати спати, а вони будуть продовжувати захищати ваш сон. Кошти списуватимуться безпосередньо у фонд", - повідомив Карелін.
У додатку потрібно зареєструвати банківську картку, виставити час, мелодію та суму за кожну паузу. За замовченням мелодією рингтону Wake App in Peace стане Колискова, яку виконують письменник Сергій Жадан та солістка групи "Крихітка" Саша Кольцова.
Додаток Wake App in Peace вже доступний у Google Play та App Store.
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
ПриватБанк знизив тарифи й анонсував виплати: кому на картку "капнуть" гроші
ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня
ПриватБанк масово блокує рахунки українців: чому та як відновити доступ до рахунку
Як повідомляв портал "Знай.ua", українець створив плагін, який дозволить слухати музику у Facebook та забути про заборонену соцмережу "ВКонтакте".