Після висадки робототехніки на Марс, дискусії навколо освоєння червоної планети отримали новий імпульс. На сьогоднішній день про свої марсіанські амбіції заявили вже декілька країн і приватних компаній. Дослідники пробують вирощувати овочі на грунті, що нагадує за складом марсіанський, інженери працюють над технічним супроводом міжпланетного квесту. Однак, як повідомляють російські ЗМІ, однією з основних проблем все ще залишається здоров'я підкорювачів Марса. Відсутність атмосфери є причиною високого радіоактивного випромінювання Сонця. Це становить небезпеку для космонавтів і може стати причиною безлічі захворювань.

Вчені сперечаються про те, як готувати космонавтів майбутнього до польотів на Марс. Нещодавно дослідники запропонували вносити мутації в гени підкорювачів Червоної планети. З ідеєю виступив доктор Даглас Тер'єр (Douglas Terrier), головний технолог NASA. Він вважає, що вже зараз треба вносити зміни в ДНК астронавтів, щоб захистити посланців майбутнього від космічної радіації в довгому шляху на Марс.

Вся справа в тому, що радіоактивне випромінювання у відкритому космосі за межами захисного магнітного поля Землі настільки сильно, що викликає пошкодження нервових клітин в організмі людини. Це загрожує розвитком слабоумства. Простіше кажучи, астронавти можуть втратити розуму по прильоту на Марс. І звичайно, сильно зростає ризик розвитку онкологічних захворювань. У Мережу просочилася секретна інформація, згідно якої перший екіпаж на Марс буде складатися з жінок. Можливо, астронавтів жіночої статі вибрали саме з причини високої адаптивності жіночого організму.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про вартість марсианських експедицій

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

Гороскоп на п'ятницю 22 листопада для всіх знаків Зодіаку: день для змін та простих радостей

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще