Найбільший страх будь-якого власника iPhone - це залити його рідиною. Ситуації можуть бути найрізноманітнішими, але підсумок, на жаль, один: смартфон доживає останні дні, години, а іноді – взагалі хвилини.

Як повідомляє "Рortaltele", дізнатися побував ваш гаджет у воді чи ні достатньо просто. Компанія Apple передбачила індикатор контакту з рідиною, який видно зовні. У нормальному стані його колір залишається білим або сріблястим, в іншому випадку він стає яскраво червоним.

На щастя, якщо вчасно встигнути, навіть у такій ситуації можна врятувати телефон від загибелі. Для початку потрібно витягнути iPhone з води та вимкнути. Це знизить ризик котороткого замикання, але все одно гаджет залишається під напругою. Після цього протріть девайс сухою ганчіркою, приберіть всю видиму воду та відразу відправляйтеся до сервіс-центру. Якщо всередину потрапив газований, алкогольний напій чи солона вода, то часу на роздуми немає взагалі - негайно везіть гаджет фахівцям. Відклавши ремонт, ви значно знижуєте шанс на порятунок, адже пошириться корозія, яка зовні може бути непомітною.

Своїми руками робити нічого не можна, бо народні засоби чи "замовляння" у цій ситуації не допоможуть. Є ще один не менш популярний варіант - використання фена для швидкої продувки та прогріву. Ні у якому цього не робіть! Хоч гаряче повітря прискорить випаровування рідини, але запросто може пошкодити внутрішні компоненти та зруйнувати контакти.

Популярні новини зараз

Перші 84 дні безкоштовно, потім – 25 гривень: Lifecell запровадив нову послугу задешево

Подорожчання до 90%: споживачам анонсували "сюрпризи" рахунках за комуналку

Якщо дорожите субсидією – не ігноруйте: що треба робити, щоб залишитися з допомогою

Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру

Показати ще

Відомо, що при чищенні та обробці гаджета фахівці використовують ізопропіловий спирт вищої концентрації, або дистильовану воду, вільну від солей та мінералів. Нормальні центри користуються дегидролом або спеціальними ультразвуковими ваннами, а також щіткою, за винятком випадків, якщо волога потрапила всередину дуже давно.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", КНДР випустила власний планшет Ryonghung iPad.