Дизайнери з Лабораторії прототипів і дизайну Токійського університету надруковані на 3D-принтері жуков, підключених до електродвигуна. Ці біороботи з проекту Ready to Crawl абсолютно повторюють руху цих жуків. На це звернуло увагу видання Popularmechanics.com.

Оцініть можливості біо-жуков:

Деталі надрукованих на принтері жуков з'єднуються між собою за допомогою технології 3D-Cam Cam". Наголошується, що ці істоти можуть ковзати, повзати, перекочуватися по поверхні, а модель ящірки навіть має гнучкий хребет - якщо взятися за центр прототипу, хвіст і голова все одно будуть ворушитися.

Проект Ready to Crawl виконаний до конкурсу Youfab Global Design. "Розробники давно мріють одного разу побачити, як надрукована нами 3D-продукція самостійно прогуляється у нас на очах", — заявив суддя конкурсу Хирой Танака.

Популярні новини зараз

Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку"

Комунальники "наплювали" на мораторій: встановили незаконні тарифи та змушували переплачувати

Чому в СРСР будували 5- та 9-поверхівки - ви навіть не здогадуєтеся, у чому "секрет"

Як відмовитися від отримання повістки, щоб вам за це нічого не було

Показати ще

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що інженери компанії Apple натхненні попереднім успіхом по створенню універсальної віртуальної клавіатури iOS.

Вони не збираються зупинятися на досягнутому. Тепер У планах розробників Apple інтегрувати одну з опцій цієї клавіатури на Mac.

У Відомстві по патентах і товарних знаків США є інформація про те, що в Купертіно приступили до створення Magic Keyboard нової генерації, в яку буде інтегрований трекпад.

Відомо, що на відміну від усіх попередніх патентів, в даному мова йде про механічну клавіатуру, а не сенсорну. Кожна кнопка на ній має вільний шифр і навіть реагує на дотики по всій площі. Це дає можливість знехтувати зовнішнім трекпадом без супутніх незручностей.

Цікаво, що подібна ідея вже приходила в голову розробникам з компанії BlackBerry.

Вони використовували подібне нововведення у своїх QWERTY-смартфонах.

Використовувана ними клавіатура також мала в наявності сенсорну панель, яка робила можливим переміщення по інтерфейсу і заняття веб-серфінгом.

Тому існує ймовірність, що наступники цієї компанії не побачать у патенті "яблучної" корпорації порушення авторських прав.