1. Word Online. Корисна особливість: зручна інтеграція з усіма сервісами Microsoft, у тому числі з веб-версією Skype. Це самий відомий аналог Google Docs від компанії Microsoft. Сервіс у режимі онлайн пропонує всі базові можливості традиційного редактора Word. Панель інструментів у ньому приблизно така ж, як і в десктопної версії програми — довго освоювати не доведеться.

2. Zoho Writer. Корисна особливість: безкоштовно надається 5 ГБ пам'яті у фірмовому хмарі під всі документи і будь-які інші файли. Це один з сервісів хмарної платформи Zoho з дуже зручним і неперегруженным інтерфейсом.

3. Документи Ліз. Корисна особливість: єдиний простір для командної роботи, включаючи спільні папки, файли та списки завдань. Це частина багатофункціонального онлайн-сервісу Ліз, де прямо у вікні редагування тексту є живою чат для спілкування. З його допомогою обговорення можна вести без відриву від контексту, не перевантажуючи документ масою коментарів. Всі правки користувачів зберігаються в загальному журналі змін.

Популярні новини зараз

ПриватБанк зарахує на карти українців від 250 до 25 000 гривень: кому пощастить

Ви подивитесь на лічильники і не повірите очам: як прибрати кілька кубів до кінця місяця без порушень

По ваші лічильники скоро прийдуть: що потрібно зробити, якщо незнайомці вже на порозі

На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю

Показати ще

4. Only Office. Корисна особливість: підтримка функцій, зазвичай доступних тільки в десктопних редакторах: обтікання зображення текстом, колонтитули, автофігури. Набір офісних рішень для роботи через веб-версію або десктопні програми.

5. Slite. Корисна особливість: прості у використанні шаблони з готовою структурою. Цей відносно новий сервіс по більшій частині призначений для спільної роботи з нотатками, однак він також підійде і для текстів, які не потребують чіткого форматування.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що google видалила сотні тисяч додатків.