Група вчених з університету Рутгерса, Індіани і Пердью розробила метод виявлення вибухових речовин і хімічної зброї у громадських місцях з допомогою публічного Wi-Fi.

Система використовує інформацію про стан каналу (CSI) для аналізу багажу. Система настільки проста, що використовує лише Wi-Fi роутер "з двома-трьома антенами". За словами інженерів, розробка дозволяє не тільки перевірити багаж на наявність потенційно небезпечних предметів, але і встановити їх склад і ступінь ризику, яку вони несуть, завдяки мережі.

Вчені протестували систему на 15 різних об'єктів в рідкому і твердому станах, які перебували в рюкзаках, сумках і пластикових пакетах. В результаті система змогла з точністю до 99% відрізнити небезпечні предмети від безпечних, а також в 97% випадків визначила склад об'єкта. Іншими словами, система працює краще людини, оскільки не має "людського фактора".

Популярні новини зараз

Нові правила бронювання від мобілізації: що зміниться з 1 грудня

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Показати ще

Буде розробка використовуватися для забезпечення безпеки в громадських місцях — невідомо. Поки система проходить первинні випробування, а інженери не надали ніякого рішення для захисту публічного Wi-Fi від злому, який може призвести до помилок в роботі системи. Для використання такої системи необхідна сис=льная система захисту, щоб зловмисники

Нагадаємо, що New York Times повідомив, що багато SmartTV мають секретне ПО Samba TV, яка аналізує дані з 13,5 млн телевізорів у США для кращого розуміння переваг користувачів і подальшого націлювання їх рекламою.

Як повідомляв раніше Знай.uа, хакери навчилися зламувати нагрудні камери поліцейських, і не тільки просмартивать відеоматеріал, але і видаляти їх звідти. Про це розповів консультант з кібербезпеки компанії Nuix Джош Мітчелл на щорічній хакерської конференції DefCon.

Також Знай.uа писав про те, що в Google Chrome з'явилася дуже корисна функція. Одним з трюків для прискорення завантаження веб-сторінок і скорочення обсягу даних є Lazy Loading.