На площі Чезаре Беккаріа у рамках Міланського тижня дизайну встановили невеликий будинок, повністю надрукований на 3D-принтері.

Автори проекту — бюро CLS Architects і Arup — продемонстрували новаторську ідею будівництва з безвідходної технології, повідомляє Admagazine.

У будинку площею 100 метрів квадратних є все необхідне для життя: вітальня, спальня, кухня, ванна кімната і навіть невеликий сад на даху. Вигнуті бетонні стіни тут виглядають як стильне дизайнерське рішення і відмінно гармонують з витонченими латунними елементами в інтер'єрі.

Будинок складається з 35 модулів, кожен з яких був надрукований за 60-90 хвилин. Повністю будинок був надрукований всього за 48 годин. Його легко можна розібрати і зібрати знову, тому після фестивалю будівля буде перенесено з площі на нове місце.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що їжу можна не тільки зварити або посмажити, але і надрукувати на 3D-принтері – адже це швидко, зручно і незвично. Такий концепт існує вже кілька років, і вчені прогнозують, що в найближчому майбутньому подібні пристрої з'являться на кожній кухні.

Популярні новини зараз

Дощі, грози і навіть заморозки: шашлик на Великдень доведеться відкласти, синоптики попередили про негоду

Гороскоп на травень-2024 для всіх знаків Зодіаку: звільнення Тільців, витрати Стрільців та полегшення Водоліїв

Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило

Стосується всіх пенсіонерів: ПФУ поділився важливою інструкцією

Показати ще

На даний момент друк страв на 3D-принтері займає зовсім небагато часу. Наприклад, для приготування шоколадного десерту необхідно близько 10 хвилин.

Як повідомляв портал "Знай.uа", співробітники Каліфорнійського університету в Девісі навчилися роздруковувати на 3-D принтері частинки сполучної тканини. Для досягнення цієї мети фахівці використовували ДНК-направляються клітини.

За словами експертів, зараз технології розвиваються бурхливо, але це не дозволяє вченим створювати складні структури органів. Американські фахівці зробили справжній прорив, надрукувавши на 3-D принтері форми живих клітин в будь-якій бажаній формі, заздалегідь заданої людьми. Зробити це дозволив спосіб генно-направляється з'єднання клітин.