П'ять найбільших технологічних компаній США - Facebook, Amazon, Apple, Microsoft і Alphabet (материнська Google, FAAMG) - за добу подешевшали на 97,5 млрд доларів.

За інформацією CNBC, ринкова вартість Apple знизилась на 3%, а інших чотирьох компаній - на 3%. Торги Nasdaq закінчились зниженням на 1,8% до 6207 пунктов, а тиждень видався найгіршим з початку цього року.

Причиною падіння вартості ІТ-гігантів експерти назвали звіт інвестиційної компанії Goldman Sachs, в якому йшлося про ризики, які пов'язані із вкладаннями у FAAMG.

Однак у Goldman Sachs зазначили, що у цьому році капіталізація компаній FAAMG збільшилась до 600 млрд доларів і дорівнює загальному ВВП Гонконгу та ПАР.

Як повідомляв портал "Знай.ua", корпорація Amazon розробила інноваційний сервіс розпізнавання облич.

Популярні новини зараз

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років

Енергетики розповіли, чи вводитимуть аварійні відключення світла під час холодів

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще