Роскомнагляд закрив вже 50 VPN-сервісів, проксі і анонімайзерів у спробах заблокувати месенджер Telegram на території Росії. Про це заступник голови Роскомнагляду Вадим Суботін розповів виданню Prime.

При цьому чиновник не став говорити точні назви сервісів і їх подальшу долю. Крім цього, Суботін розповів про переговорах з 15 зарубіжними хостинг-провайдерами, які надають Telegram IP-адреси для роботи.

"Вони досить дрібні, я не впевнений, що там є якісь серйозні соціально значущі ресурси... Але чесно обіцяти, що ми не заблокуємо підмережі цих іноземних хостинг-провайдерів в разі, якщо вони будуть відмовлятися йти назустріч російським законодавством, я зараз не можу", — заявив Суботін.

Популярні новини зараз

Лафа скінчилася, дострибалися: 9 причин, чому українці не отримають субсидію у 2024 році

Тепер без цього документу з дому ні ногою: чоловікам нагадали про штраф від 17 до 25 тисяч гривень

Сім'ї возз'єднаються, будемо їздити – куди хочемо: астролог назвав дату кінця воєнного стану

Vodafone порадував абонентів безкоштовним інтернетом: як отримати

Показати ще

Нагадаємо, що Роскомнадзор намагається заблокувати Telegram на території Росії з 16 квітня 2018 року. За цей час відомство заблокувало понад 18 млн IP-адрес Amazon, Google і Microsoft. Через тиждень відомство розблокувало 3 млн адрес. Безліч сервісів зіткнулися з труднощами в роботі на території Росії, при цьому Telegram досі доступний для жителів країни без використання VPN-сервісів.

Раніше повідомлялося, що компанію Apple звинуватили в тому, що вона використовує дрібні недоліки на телефоні для того, щоб відмовитися замінити батарею. Після того, як американська компанія визнала, що "уповільнювала роботу акумуляторів", вона вибачилася за те, що не розповіла це людям раніше.

Зіткнувшись з негативною реакцією споживачів, Apple пообіцяла власникам iPhone 6 і інших сучасних моделей знижку або безкоштовну заміну акумулятора. Але після цього деякі користувачі розповіли програмі Watchdog, що їх довіру до компанії серйозно похитнулося.

Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що Apple відкладе уніфікацію додатків для iOS і macOS до 2019 року. Про це журналіст Джон Грубер написав на сторінках блогу Daring Fireball, посилаючись на обізнані джерела в галузі. Грубер впевнений, що заявлена крос-платформеність вимагає значно більше часу на опрацювання всіх нюансів і деталей.