У Києві офіційно презентували перший спорткар українського виробництва, який отримав назву Himera-Q. Концепт планують показати європейській публіці на виставці в Монако.
Про це повідомляє "Автоцентр". На столичній виставці презентували повнорозмірний макет автомобіля. Творці впевнені, що він зможе скласти конкуренцію світовим виробникам суперкарів.
Два прототипу Himera-Q проходять випробування на треках в Іспанії. Над їх удосконаленням працюють вітчизняні та зарубіжні фахівці. Одна версія оснащена бензиновим двигуном, а інша - електромотором. Розробники роблять ставку на екологічну версію авто. Новітні батареї дозволять спорткару подолати 500 кілометрів на одному заряді. До "сотні" він зможе розганятися за 3 секунди, а максимальна швидкість складе 350 км / ч.
Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій
ТЦК масово "зцілюють" непридатних: що робити, якщо поновили на обліку незаконно
Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
За попередньою інформацією стати власником авто можна за 700 тисяч євро. На новинку вже надійшло 10 замовлень.
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, українські умільці втілюють в життя проект по створенню першого українського суперкара.