Нарешті українці дочекалися запуску нового надсучасного інтернет-зв'язку. Два українських мобільні оператори в п'ятницю, 30 березня, запустили 4G в найбільшіх містах країни.

Про написали представники компаний lifecell и Vodafone на своїх сторінках в Facebook.

На сторінці lifecell йдеться, що оператор першим запустив в Україні новий стандарт. Щоб підключитися до нього, потрібні лише SIM-карта і смартфон, що підтримують 4G/LTE.

Компанія Vodafone на своїй сторінці в Facebook повідомила, що Київ, Львів і Харків вже з 4G. Інші великі міста обіцяють підключити вже до кінця цього дня.

Популярні новини зараз

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

Нещодавно український державний центр радіочастот повідомив, що готовий до видачі компаніям мобільного зв'язку перших дозвільних документів на експлуатацію базових станцій зв'язку четвертого покоління. Новітній інтернет пробці яли українцям вже до кінця березня. Вже деякі користувачі мають змогу спробувати усі його переваги.

Нагадаємо, міністр індустрії та інформаційних технологій Китаю вважає, що зупинятися на 5G не варто. Тому в державі почали дослідження 6G. Про це міністр Мев Вей повідомив на 13-му національному конгресі.

5G - покоління майбутнього

Як повідомляв портал "Знай.ua", у вівторок, 6 березня, ракета Falcon 9 вивела на орбіту Землі супутник Hispasat 30W-6, який роздаватиме телесигнали, а також забезпечить доступ до інтернету для більшості країн світу. Наразі Японія готується розгорнути 5G і хоче встигнути це зробити до початку літніх Олімпійських ігор 2020 року. Щодо України, то появи зв’язку нового покоління варто очікувати не раніше, ніж через 7 років – до 2025 року. У разі успішного запуску супутників для роздачі інтернету від SpaceX, до 2024 року компанія Ілона Маска створить мережу з більш ніж 11 тисяч таких пристроїв на низькій навколоземній орбіті.

Також ми писали про те, що вчені спрогнозували, яким буле наше життя всього через 10 років в умовах глобального розвитку сучасних технологій та, чого варто боятися людству через такий шалений ритм життя.

.