З космодрому Куру в Французькій Гвіані успішно запустили ракету-носія легкого класу Vega з двигуном українського виробництва.

Маршовий двигун РД-843 розроблений державним підприємством Конструкторське бюро "Південне", відзначає "Громадське".

Це вже десятий запуск за програмою Vega і другий в 2017 році. З 2012 року ракети-носії цього ряду вивели на орбіту 25 супутників.

Vega виводила на орбіти два супутники ізраїльського оборонного концерну Israel Aerospace Industries: OPTSAT-3000 вагою 368 кг за замовленням Міністерства оборони Італії та 264-кілограмовий пристрій Venμs для проекту ізраїльського космічного агентства та Національного космічного дослідження Франції.

Як повідомляв "Знай.ua", у неділю, 30 липня, в Китаї пройшов парад на честь ювілею Народно-визвольної армії Народної республіки: вона відсвяткувала 90-річчя.На урочистому заході представили величезну кількість техніки, 40 відсотків з якої світу показали вперше.

Популярні новини зараз

Штормити буде сильно і неодноразово: Україну в грудні накриє низка магнітних бур - дати

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Можуть і не впустити в Європу: українцям встановили ще одну перешкоду на кордонах

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Показати ще