Агрегатор Metacritic підвів проміжні підсумки 2018-го, опублікувавши рейтинг ігор за оцінками журналістів і критиків.

Не секрет, що до списку увійшли самі высокооцененные гри за означений період.

Десять кращих ігор першої половини 2018 року за версією Metacritic:

  1. God of War — 94 бали;

    Популярні новини зараз

    Гороскоп на 26 листопада: у вівторок Всесвіт на вашому боці

    Потрібна повна заміна: Vodafone нагадав важливе правило для 4G

    Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"

    Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

    Показати ще
  2. Селеста — 92 бали;

  3. Monster Hunter: World — 90 балів;

  4. Into the Breach — 89 балів;

  5. Pillars of Eternity II: Deadfire — 88 балів;

  6. Subnautica — 87 балів;

  7. Dragon Ball FighterZ — 87 балів;

  8. DJMax Respect — 85 балів;

  9. Full Metal Furies — 85 балів;

  10. Ni no Kuni II: Revenant Kingdom — 85 балів.

Що цікаво, в десятці виявилося два ексклюзиву PS4 (God of War і DJMax Respect) і один для РС (Into the Breach), що є великою рідкістю для таких проектів. Ще два проекти зі списку зараз є тільки на персональних комп'ютерах, але протягом року з'являться і на консолях — Pillars of Eternity II: Deadfire і Subnautica.

Нагадаємо, що Apple незабаром може використовувати LG в якості альтернативного постачальника для своїх OLED-панелей, які використовуються в пристроях iPhone X.

Компанія LG в якості вторинного постачальника допоможе прискорювачам OLED-технологій з технологічним гігантом швидше створювати свої девайси, при цьому скоротивши витрати. Раніше Apple покладалася виключно на Samsung, для поставки OLED-дисплеїв, однак компанія зажадала занадто велику суму за свої послуги.

Раніше портал "Знай.иа" повідомив, що недорогі китайські батареї для смартфонів можуть стежити за своїми власниками. Про це повідомили експерти з безпеки з Великобританії. Повідомляється, що зловмисники можуть додати мікрочіп для стеження в такі батареї-шпигуни і поширювати їх на популярних китайських інтернет-магазинах за низькою ціною, або навіть неофіційні сервісні центри з ремонту смартфонів.

Низька ціна завжди буде головної причини покупки небезпечної батареї. Якщо ви встановили китайську підробку замість оригінальної батареї, то зловмисники отримають прямий доступ до вашого смартфона або планшета, і може навіть зчитувати дані з вашої банківської картки, галереї, і паролі.

Експерти з безпеки рекомендують не економити на китайських копіях, а використовувати сертифіковані акумулятори для своїх смартфонів, або ж користуватися послугами перевірених сервісних центрів.