Портал "Знай.uа" зібрав топ-5 фішок Android, про які ніхто не знає, але вони можуть бути дуже корисними.

1. Додати інформацію про власника телефону на екран блокування. При втраті телефону, є невелика ймовірність, що його знайшли люди, які повернуть телефон власникові. Але щоб дізнатися необхідну інформацію потрібно розблокувати телефон, а це вкрай важко. Спеціально для цього і створена одна з корисних функцій, що дозволяє відображати ім'я або інший номер телефону на екрані блокування. Для цього необхідно зайти в "Екран блокування", вибрати рядок "Відомості про власника", ввести номер телефону та "Відобразити на екрані блокування.

2. Змінити регістр букв набраного слова. Розробники створили лайфхак, що дозволяє змінити регістр виділеного слова. Для цього потрібно виділити потрібне слово або букву, і натискати кнопку Shift до тих пір, поки не з'являться зміни.

Популярні новини зараз

Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування

"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Пенсіонери також отримають свою "тисячу" на карту: кому адресовано надбавку

Показати ще

3. Знайти втрачений телефон. Від крадіжки телефону ніхто не застрахований, а ось шанс знаходження пропажі можна значно збільшити, вибравши функцію "Знайти пристрій" в відділенні "Безпека" в налаштуваннях.

4. Перевести смартфон в режим розробника. Для просунутих власників Android-смартфонів може бути корисною функція переходу в режим розробника. Для цього потрібно зайти в налаштування, вибрати рядок "Про телефон" і багато разів натиснути на рядок "Номер збірки".

5. Встановити обмеження на інтернет-трафік. З допомогою вайфая можна використовувати велику кількість інтернет-трафіку, але при раптовому відключенні від бездротової точки доступу можна здорово поплатитися, не помітивши використання мобільного інтернету. Для уникнення подібних випадків, потрібно зайти в розділ "Використання даних", і встановити місячний ліміт, що не перевищує дозволеного інтернет-трафіку вашим оператором.

Раніше портал "Знай.uа" розповів про топ-5 найбільш складних комп'ютерних ігор.