Компанія Lenovo представила потужний ноутбук ThinkPad P52, який орієнтований на віртуальну реальність. Ключовою особливістю новинки є обсяг оперативної пам'яті – 128 ГБ. З такими можливостями системні вимоги для програм не страшні.

Ноутбук отримав дисплей з діагоналлю 15,6 дюйма, однак дозвіл у моделі топове на сьогоднішній день – 4К. В основу пристрою належить останнє покоління восьмиядерного процесора Intel Xeon і відеокартою NVIDIA Quadro P3200.

Також новинка оснащена сканером відбитків пальців і клавіатурою з підсвічуванням.

Продажі ноутбука повинні стартувати в кінці червня цього року. При цьому вартість поки не називається, проте гаманець доведеться повністю спустошити.

Популярні новини зараз

Ухилянтам пояснили, коли у них почнуть відбирати речі

"Резерв+" не замінить: адвокат пояснив нюанси застосунку

В якому випадку можна відмовитись від повістки: юрист пояснив тонкість мобілізації

Вершкове масло та соняшникова олія: українців попередили про нові ціни

Показати ще

Нагадаємо, що представлений нещодавно трейлер Cyberpunk 2077 від творців ігрового "Відьмака" не справив належного враження на письменника Вільяма Гібсона — основоположника жанру кіберпанк. Автор культового науково-фантастичного роману "Нейромант" упевнений, що творці гри нічого нового в жанр не принесли.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на початку цього місяця на форумі USB Implementers Apple, Microsoft та інші технологічні компанії анонсували новий HID (Human Interface Device) стандарт для екранів Брайля.

Відзначається, що створення єдиного стандарту полегшить виробникам випуск екранів для незрячих користувачів, а розробникам програмного забезпечення не треба буде додатково працювати над додатками. Екрани, побудовані з використанням нового стандарту будуть працювати за принципом plug-and-play і не вимагати спеціальних драйверів.

Відомо, що в світі налічується чверть мільярда людей з розладами зору. Шрифт Брайля є ключовим методом, використовуваним для навчання, роботи і розваги незрячих людей. HID-стандарт дозволить легко інтегрувати екрани Брайля в різні пристрої, завдяки чому вони стануть легким у використанні інструментом у домі, в школі, на роботі або в дорозі.