Суперкар Chevrolet Corvette ZR1, який є самим потужним варіантом моделі, зміг розігнатися до 346 кілометрів на годину. Зазначимо, що до самого тесту виробник називав лише орієнтовну максимальну швидкість автомобіля.
Тестові заїзди суперкара пройшли на полігоні в німецькому Папенбург. Для того, щоб автомобіль зміг досягти реальної максимальній швидкості з нього зняли масивне заднє антикрило, яке збільшує притискну силу при їзді по треку, так і підвищує аеродинамічний опір на прямих.
Подивіться на можливості цього дивного авто:
Відомо, що під час першого заїзду Chevrolet Corvette ZR1 розігнався до 346 кілометрів на годину, а в другому – до 338 кілометрів на годину. Середня швидкість склала 341 кілометр на годину.
Суперкар оснащується 6,2-літровою «вісімкою» з механічним нагнітачем, який видає 765 кінських сил. З нуля до 96 кілометрів на годину машина може прискорюватися за 2,85 секунди, а до 160 кілометрів на годину – за шість секунд. За 10,6 секунди купе проїжджає 402-метрову дрэговую пряму.
Зміни в правилах обміну валюти: заначка може перетворитися на розчарування
Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти
Нагадаємо, що модель ZR1 дебютувала у кінці минулого року. Для моделі пропонуються два види заднього антикрила, які розрізняються ступенем генерується притискної сили. Також машина доступна з активними амортизаторами з магнитореологической рідиною і спортивними покришками Michelin Pilot Sport Cup 2.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на льоду в Арктиці, зокрема, в Гренландії, з'являються дірки, але вчені не можуть зрозуміти, що їх викликає. Про це пише наукове видання Popular Mechanics.
Фотографія, на якій видно дивні діри в кризі, зроблені фотографом і вченим Джоном Соннтагом в рамках місії NASA «IceBridge». Поки немає точних даних про причини виникнення цих провалів — можливо, вони з'являються із-за танення льоду, яке відбувається завдяки підвищенню температури морської води. Ще одна потенційна причина їх виникнення – тюлені або кити, які полюють під льодом і роблять повітряні отвори.