Експерти Страхового інституту дорожньої безпеки США влаштували краш-тести кросоверів популярних автомобільних марок та назвали найбезпечнішу модель.

Перше місце посів японський кросовер Mazda CX-5. Американці зазначили, що він є найбезпечнішим у світі завдякі власній системі попередження зіткнень. Вона йде як опція при купівлі автомобілю.

Перша Mazda CX-5 з'явилась на авторинку у 2012 році. З того час він щороку займає перші місця у рейтингах найбезпечніших кросоверів.

Зазначимо, що днями раніше Mazda представила новий семимісний кросовер CX-8. У Японії його почнуть продавати вже наприкінці цього року.

Як повідомляв портал "Знай.ua", німецький автоконцерн BMW планує випустити найпотужніший седан M3.

Популярні новини зараз

Думали, квартира ваша? Скоро тисячі українців можуть втратити житло, оформлене за правилами

Українцям необхідно встановити прилад за 23 тис. грн: у "Нафтогазі" терміново звернулися до споживачів

Можуть мобілізувати з інвалідністю: коли ТЦК не зробить вийнятків

Двом категоріям українців не перерахують пенсію: хто та чому залишиться без надбавки

Показати ще