Стало відомо, що гру Counter-Strike 1.6, яку багато фанати, досі вважають кращою версією, перенесли на новий движок Source Engine, але поки тільки в бета-версії.
Ентузіаст під ніком JASONakaBOURNE розробляє гру Counter-Strike 1.6: Source. Моддер розповів, що у нього в планах перенести в нову версію всі звуки, моделі, ефекти і матеріали, а також змінити їх для роботи з движком Source Engine.
Крім цього, він поставив кінцевою метою оновлення багатьох функцій Counter-Strike 1.6. Він збирається оновити воду, шейдери, текстури, моделі та інші ігрові елементи.
ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати
Схема з лічильниками: українцям нараховують космічні борги за світло
В жодному випадку не залишайте картку вдома до 31 грудня: Ощадбанк зробив заяву для всіх українців
В Україні з 1 січня запровадять нові правила розрахунків карткою
На даний момент в бета-версії Counter-Strike 1.6: Source міститься вже 9 карт, які знаходиться в мережі у відкритому доступі. Також тепер можна змінювати ігрове дозвіл, хоча раніше це було неможливо із-за давності гри.
Також розробник розповів, що Counter-Strike 1.6: Source поки що не підтримує онлайн-гру. І не відомо, чи зможе автор взагалі це якось реалізувати, однак, геймери можуть вже в даний момент за допомогою певних команд запустити гру з ботами.
Раніше портал "Знай.uа" повідомило, що були створені татуювання, які сподобаються навіть бабусям.