Electrek повідомили, одна з перших "сонячних покрівель" від компанії Ілона Маска запрацювала у США.

Це імовірно перший "сонячний дах", що працює, окрім ранніх установок у будинках співробітників Tesla, йдеться у повідомленні.

Власниця поділилася світлинами у своєму Twitter. Система обійшлася їй у 50 тисяч доларів. За її словами, аналогічна система іншого виробника коштує близько 100 тисяч.

Також є інформація з додатку Tesla про потік живлення. Він показує, що система виробляє 5 кВт і подає 300 Вт в будинок, а також заряджає Tesla Powerwall зі швидкістю 4,7 кВт. Пізніше кількість енергії, що виробляється, зросла до 6,2 кВт.

Популярні новини зараз

"Війна на території росії": відомий астролог назвав час, коли Україна відчує мир

Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома

В Україні сигарети, алкоголь та паливо продаватимуть за новими правилами: що зміниться

Тарифи просто непідйомні для пенсіонерів: українці тікають від "Київстар"

Показати ще

Компанія повідомляла виданню, що система розрахована на 9,85 кВт за роботи на повну потужність.

Як зазначає видання, хоч це і доволі дороге задоволення, воно поставляється з пожиттєвою гарантією будинку та обіцяє генерацію енергії протягом 30 років. На думку виробників, "сонячний дах" дешевший за інші подібні покрівлі та повністю відіб’є вартість через економію електроенергії.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, Virgin Hyperloop One представила на "Тижні інновацій ОАЕ" прототип швидкісних капсул на електромагнітної подушці. Капсули здатні перевозити пасажирів по вакуумному тунелю на швидкості 1200 км/ч. Так, 140 км між Абу-Дабі і Дубаї, які займуть на автомобілі 1,5 години, з допомогою "Гіперпетлі" можна подолати всього за 12 хвилин.