21 серпня 2017 року на території США можна було спостерігати повне сонячне затемнення. Практично відразу після того, як воно завершилося в пошуковику Google набрав популярність запит "мої очі болять".


І хоча пошуковий запит "сонячне затемнення" набрав величезну популярність, запит про болі в очах не набагато відстав від лідера.
Однією з ймовірних причин болю в очах після спостереження сонячного затемнення без відповідного захисту. У зв'язку з цим у спостерігачів міг статися опік сітківки, викликаний попаданням на неї великої кількості ультрафіолетового випромінювання.


Фальшиві гроші заполонили Україну: де найчастіше зустрічаються та які купюри підробляють
Воювати мають усі: у ТЦК планують посилити мобілізацію
Порахують кожну копійку: податкова готує тотальні перевірки – хто перший у черзі
ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази
Основними симптомами опіку сітківки зазвичай є почервоніння очей, біль або різь і сльозотеча. Залежно від тривалості спостереження за затемненням, симптоми опіків можуть триматися від кількох хвилин до кількох годин.
Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що сині собаки поставили на вуха індійське місто.