Компанія Sony виділяється серед інших виробників смартфонів своєю відданістю дизайну гаджетів. Однак протистояти тенденціям вдається лише Apple.

В ході інтерв'ю, яке провела компанія Sony, розробники розповіли не тільки про майбутні зміни в дизайні, але і розкрили власні секрети створення смартфонів.

Представники компанії розповіли, що вибір співвідношення сторін екрану залежить від кожного конкретного пристрою та способу його використання. Приміром, в топовому Xperia XZ2 Premium застосовується традиційне співвідношення сторін 16:9, так як його 4K-дисплей краще підходить для перегляду фото і відео, що менш зручно при інноваційному співвідношенні 18:9, коли користувачі отримують чорні смуги з боків або обрізану картинку.

Популярні новини зараз

Правила відстрочки перекроять наново: кого ТЦК вже "взяли на олівець"

"Я не ламав і не тягнув у бус": як військові переконують ухилянтів мобілізуватися

Пікніки навіть не плануйте: синоптик попередив про аномалії погоди у травні

Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд

Показати ще

Також Sony хоче, щоб її смартфони були комфортні у використанні і забезпечували гарне сприйняття, що може спричинити за собою зменшення розміру рамок. Однак, заради таких змін компанії доведеться змістити камеру і датчики з лицьової панелі.

Загалом, Sony хоче міняти дизайн пристроїв по мірі розвитку технологій, щоб не йти на серйозні компроміси, погіршуючи користувальницький досвід.

Нагадаємо, що представлений нещодавно трейлер Cyberpunk 2077 від творців ігрового "Відьмака" не справив належного враження на письменника Вільяма Гібсона — основоположника жанру кіберпанк. Автор культового науково-фантастичного роману "Нейромант" упевнений, що творці гри нічого нового в жанр не принесли.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що на початку цього місяця на форумі USB Implementers Apple, Microsoft та інші технологічні компанії анонсували новий HID (Human Interface Device) стандарт для екранів Брайля.

Відзначається, що створення єдиного стандарту полегшить виробникам випуск екранів для незрячих користувачів, а розробникам програмного забезпечення не треба буде додатково працювати над додатками. Екрани, побудовані з використанням нового стандарту будуть працювати за принципом plug-and-play і не вимагати спеціальних драйверів.